KS Koprzywianka Koprzywnica 2 - 1 Politechnika Świętokrzyska Kielce

bramki dla Koprzywianki: Jacek Kuranty, Jakub Bryła

• Komentarzy [11]
  • czytano: [675]

autor: ~komentator 2014-10-05 19:23:04

avatar Witam, niestety nie było mnie na kilku ostatnich meczach, ale są niestety też inne sprawy :(

Dziś jednak byłem na meczu KSu z Politechniką Kielce i po słabym widowisku Ks wygrywa po bramkach Jacka Kurantego i Jakuba Bryły 2:1. Pierwsza połowa to ciągłe ataki naszego zespołu na bramkę gości, jednak mimo kilku świetnych okazji w pierwszych 30 minutach nikt nie potrafił pokonać gk gości. Najbliżej szczęścia był Nasternak jednak nie trafił w piłkę mają przed sobą praktycznie pustą bramkę. Jednak w 38 minucie Ks prowadził 1:0 za sprawą trenera naszej drużyna Jacka Kurantego. Akcja mogła się podobać bo najpierw Nasternak wyciągnął trudną piłkę przed linią końcową, zagrał wysokim lobem wzdłuż bramki gości a na długim słupku Kuranty dopełnił formalności.

autor: ~komentator 2014-10-05 19:29:21

avatar W sumie w pierwszej połowie goście ani razu nie zagrozili bramce KS. Druiga połowa rozpoczęła się jak pierwsza, goście nastawieni na obronę bronili się całym zespołem, Ks natomiast próbował strzelić drugą bramkę. Jednak to goście doprowadzili do wyrównania, po rzucie wolnym wykonywanym około 30m od bramki. Dośrodkowanie na bramkę zamienił jednen z zawodników goście, jednak przy stracie bramki nasza obrona totalnie zaspała i przed Reczkiem znalazło się 3 zawodników Politechniki. Pewny strzał głową i mamy 1:1. Ks jednak się nie podłamał i już chwilę później prowadził 2:1 po strzale w długi róg Bryły. Reszta meczu przebiegała już pod dyktando Ks który szanował piłkę, a wszystkie próby gości kończyły się na defensywie lub bramkarzu KS.

autor: ~komentator 2014-10-05 19:32:13

avatar Gra może i nie porywała, ale 3 punkty zostają w Koprzywnicy, a jak to w piłce bywa wygrywa ten kto strzeli jedną bramkę więcej i tak dziś uczynił KS pokonując 2:1 Politechnikę Kielce.

Teraz czeka nas ciężki wyjazd do Niedzianki Bieliny.

Ps. szkoda że nie było dopingu pomimo starań.

Pozdrawiam prawdziwych i wiernych kibiców KSu!!!

autor: ~anonim 2014-10-05 20:36:37

avatar Prawdziwi?kibice kibicują wiśle sandomierz a jak przychodzą na mecz KS to są zdziwieni że płacą cegiełkę, a tam się napinają no bo przecież w sandomierzu mieszkają,szkoda mi was chłopaki siedzę za granicą ale widzę wolicie na swoich CHłopaków srać a ryczeć tam jak barany bo wam każą .Dla mnie żenada a róbcie jak uważacie.wisełka hejhej

autor: ~Kibic 2014-10-05 20:54:17

avatar Brawo chłopaki za walkę, brawo za to co robicie dla kibiców i prawdziwych fanów KS Koprzywianki

autor: ~fan 2014-10-06 13:30:39

avatar lukasz głowa do góry przyjdzie czas na ciebie kiedy znow bedziesz szczelał bramki pozdrawiam

autor: ~fan 2014-10-06 13:33:44

avatar brawo jacek za walkę i pierwsza bramkę

autor: ~fan 2014-10-06 13:35:28

avatar na wyjezdzie bedzie lepiej glowa do gory

autor: ~kib 2014-10-06 20:08:00

avatar brawo za zwycięstwo liczy się wygrana. Jak powiadał K.Górski wygrywa ten kto strzeli więcej goli.

autor: ~kiler 2014-10-08 09:03:49

avatar Ks koprzywianka macie bardzo dobry zespół niewiem czemu tak ale bardzo dużo się o was słyszy.Pozdrawiam

autor: ~nom 2014-10-08 19:55:57

avatar i to jest właśnie fajne ze ludzie z zewnątrz bardziej umią docenić drużynę i jej grę niż swoi kibice...po każdym meczu nawet wygranym zawsze coś nie pasuje to słaba gra to za mało goli itd..przecież Ci zawodnicy co grają teraz w koprzywiance nie są zawodowymi pilkarzami no może oprócz trenera Jacka który grał w ekstraklasie, tak więc, tak samo jak ci co siedza na trubunach albo piszą te smieszne komentarze pracują uczą sie itd. proszę wejść na boisko i pokazać jak sie gra. i jeszcze jedno 80% to zawodnicy z gminy z koprzywnicy albo co mieszkali w koprzywnicy, proszę popatrzeć na samborzec klimontów ilu tam gra swoich chłopaków i jakie maja srodki finansowe a jakie ma koprzywianka i jak to sie ma do wyników.