Zenit: Mariusz Trela — Michał Pałgan, Dawid Karyś, Michał Pietryka, Sebastian Radomski, Marcin Piotrowski (88 Michał Szczygielski), Paweł Nowak (46 Arkadiusz Rogala), Kamil Ślusarczyk, Patryk Frankiewicz (85 Krystian Boksa), Mateusz Bracisiewicz, Maksymilian Szczukiewicz (60 Damian Salwa).
Koprzywianka: Marcin Reczek — Adrian Piątkowski, Łukasz Kołek, Grzegorz Trześniewski, Wiktor Nasternak (65 Kamil Zioło), Paweł Kruczek (46 Wojciech Mrozik), Jacek Kuranty, Wojciech Gawroński, Dariusz Pawlik (82 Jakub Bryła), Łukasz Pyszczek, Jarosław Witkowski.

• Komentarzy [36]
  • czytano: [926]

autor: ~Komentator 2014-08-17 21:32:50

avatar Jak widać nie taka okręgówka łatwa, nawet wygrywając 3:1 do przerwy nie daliśmy rady Zenitowi, ale po kolei.

Mecz zaczyna się dobrze dla naszego zespołu 15 minuta, rzut wolny - podchodzi Gawroński mamy 1:0, radość nie trwa długo bo kto mi wytłumaczy jak piłka może minąć wszystkich obrońców i zamykający akcję zawodnik strzela na 1:1. Następnie 2 minuty później Pyszczek wykorzystuje błąd obrońcy i bramkarza jest 2:1, jeszcze przed przerwą gospodarze pakują sobie sami piłkę do siatki i jest 3:1, po wrzutce Gawrońskiego z wolnego.

W sumie tutaj mógłbym zakończyć pisać bo druga połowa to kompletna bezradność naszej drużyny, najpierw Reczek broni 2 dobitki, a przy trzeciej nie dał rady i piłka po rękach wpada od słupka do bramki jest 3:2, chwilę później już 3:3

autor: ~Komentator 2014-08-17 21:37:45

avatar po atomowym uderzeniu z 25m w samo okienko bramki, trudno stało się, ale na tym nie koniec KS przestał kompletnie grać, zmiany moim zdaniem osłabiły zespół, a nie go wzmocniły, na 4:3 tracimy gola po kontrze 2:1, na 5:3 znowu Reczek broni strzał, ale przy dobitce już nie ma szans, a ja się pytam gdzie nasi obrońcy? stoją i się patrzą. W sumie dobrze że tylko tyle się skończyło bo gospodarze mieli jeszcze co najmniej 2 sam na sam z bramkarzem i kilka groźnych strzałów i raz sędzie nie uznał bramki ze spalonego choć akurat tam go nie było a był przy bramce na 4:3.

Za pierwszą połowę chwalę cały zespół, a za druga chyba tylko naszego bramkarza bo mogło się skończyć więcej niż 5.

autor: ~Komentator 2014-08-17 21:39:51

avatar Trudno nad rozlanym mlekiem się nie płacze, teraz czas na Orlęta Kielce, myślę że trener przeanalizuje co było przyczyną bezradności w drugiej połowie i wyeliminuje to już za tydzień.

autor: ~kibic 2014-08-18 13:19:23

avatar nic sie nie stało jest to pierwsza porażka po trzynastu meczach

autor: ~anonim 2014-08-18 14:17:17

avatar kopryzwianka grala nie w pelnzm skladyie takye spokojnie

autor: ~anonim 2014-08-18 19:24:47

avatar nie było tylko Pyszczka Konrada reszta była więc w jakim niepełym?

autor: ~anonim 2014-08-18 22:59:49

avatar no to w niepełnym skoro go nie było

autor: ~dzw 2014-08-18 23:04:52

avatar widze niektorzy czekali na porazke Ks zeby moc sie wykazac na forum panowie spokojnie dopiero sie runda zaczela

autor: ~anonim 2014-08-18 23:13:31

avatar zgadza sie a po za tym chyba niema zalozenia na awas na 4 lige takze spokojnie pajace

autor: ~anonim 2014-08-18 23:19:03

avatar chcecie zwyciestw to sie postarajcie i z gotowką do klubu zapraszamy a narazie to morda w kubeł

autor: ~KS 2014-08-19 21:02:57

avatar Spokojnie panowie,róbmy swoje na boisku i poza nim a na pewno źle nie będzie i oczywiście mniej tego jadu

autor: ~grazyna jezyna 2014-08-22 22:02:20

avatar kierunkowy na parafie to teraz 010 ;))))

autor: ~Rzenon 2014-08-24 00:13:43

avatar Tak ciężko zajrzeć na kielecką po skład Arki?

autor: ~anonim 2014-08-24 11:54:06

avatar w arce ekipa dobra

autor: ~anonim 2014-08-24 12:02:53

avatar Dobra, widać po wynikach

autor: ~anonim 2014-08-24 13:14:48

avatar to jest strona KS więc kogo obchodzi Arka?

autor: ~anonim 2014-08-24 13:19:14

avatar ale w skladzie 3 dziadkow :) kilku chlopakow na pewno juz nie gra i grac nie bedzie

autor: ~anonim 2014-08-24 14:35:05

avatar jak będzie trzech na lewo

autor: ~kibic 2014-08-24 15:51:37

avatar zajmnijcie sie pierwszym skladem a nie arka to powinniscie kibicowac Koprzywiance ktora reprezentuje to małe miasto i to jest strona Koprzywianki a kogo interesuje Arka to niech zrobia sobie strone

autor: ~anonim 2014-08-24 20:46:23

avatar Racja, może ksiądz filozof założy stronę

autor: ~anonim 2014-08-24 21:30:35

avatar Jak wstawi operator wynik meczu z roletami 4:1 to napisze relacje tak jak w poprzednich meczach a jest co pisać ;-)